ECC 2014 Day 5 Men

Alexander Baumann, ger, Joerg Engesser, SebastianPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Aivars Avotins, Arturs Gerhards, lat, sui, SvenPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
CZE : Jiri SnitilPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
Daniele Ferrazza, itaPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Christoffer Sundgren, Kristian Lindström,Photo: © WCF / Richard Gray 2014
lat, Ritvars GulbisPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Aivars Avotins, LAT, Normunds SarsunsPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
den, Rasmus StjernePhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Aivars Avotins, latPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
CZE : Martin SnitilPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
David Edwards, scoPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
SCO : Billy Morton, John Penny, Scott MacleodPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
Alexander Baumann, gerPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
ITA : Joel RetornazPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
Andrea Pilzer, den, ita, Rasmus StjernePhoto: © WCF / Richard Gray 2014
John Penny, SCOPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
ita, Joel RetornazPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Alexey Stukalskiy, Artur Razhabov, EvgenyPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
Alexey Stukalskiy, Anton Kalalb, Artur Razhabov,Photo: © WCF / Richard Gray 2014
Amos Mosaner, ITAPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
Alexander Baumann, ger, Manuel WalterPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
den, Oliver DupontPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Alexander Baumann, ger, Marc Muskatewitz,Photo: © WCF / Richard Gray 2014
den, Oliver DupontPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Aivars Avotins, Arturs Gerhards, latPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
cze, Martin SnítilPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Aivars Avotins, latPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Alexander Baumann, gerPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
den, Rasmus StjernePhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Amos Mosaner, itaPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Christoffer Sundgren, Kristian Lindström,Photo: © WCF / Richard Gray 2014
Alexey Stukalskiy, rusPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
David Edwards, John Penny, sco, Tom BrewsterPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
cze, teamPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Amos Mosaner, itaPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
ITA : Andrea Pilzer, Daniele Ferrazza, JoelPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
ita, teamPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
sco, swePhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Le Gruyère 2014Photo: ©WCF / FlanneryAllison2014
Aivars Avotins, Arturs Gerhards, latPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
John Penny, scoPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
den, Oliver Dupont, Simon Gempeler, suiPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Amos Mosaner, itaPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Kristian Lindström, Niklas Edin, swePhoto: © WCF / Richard Gray 2014
John Penny, SCOPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
nor, Thomas UlsrudPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
cze, Jiri SnítilPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Anton Kalalb, Artur Razhabov, RUSPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
Aivars Avotins, Arturs Gerhards, LAT, RitvarsPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
den, Rasmus StjernePhoto: © WCF / Richard Gray 2014
David Edwards, scoPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Haavard Vad Petersson, NORPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
John Penny, scoPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Niklas EdinPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
John Penny, sco, Scott MacleodPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
sui, teamPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
ita, teamPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
cze, norPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
cze, Jiri SnítilPhoto: © WCF / Richard Gray 2014

Share this page

More Information

Title Sponsor
Main Sponsor
Official Timekeeper
WCF Official Suppliers
Event Partners