ECC 2014 Day 2 Men

arenaPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
John Penny, scoPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
Simon Gempeler, SUIPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
rus, teamPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Florian Meister, suiPhoto: ©WCF / Flannery Allison 2014
SCO : Billy Morton, Scott MacleodPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
NOR : Thomas UlsrudPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
SCO : Billy Morton, Scott MacleodPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
Christoffer Svae, norPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
NOR : Thomas UlsrudPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
Arturs Gerhards, lat, NormundsPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Amos Mosaner, itaPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Simon Gempeler, Stefan Meienberg, SUIPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
sui, Sven MichelPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
David Edwards, scoPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Christoffer Svae, nor, Torger NergårdPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
LAT, Ritvars GulbisPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
SCOPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
nor, Thomas UlsrudPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Amos Mosaner, Daniele Ferrazza, itaPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Simon Gempeler, Stefan Meienberg, SUIPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
ger, Manuel Walter, Marc Muskatewitz, SebastianPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Amos Mosaner, itaPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
den, Mikkel KrausePhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Christoffer Sundgren, Kristian Lindström,Photo: © WCF / Richard Gray 2014
Christoffer Sundgren, Kristian Lindström,Photo: © WCF / Richard Gray 2014
Alexander Baumann, cze, ger, JindřichPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Amos Mosaner, itaPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Billy Morton, sco, Scott MacleodPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Christoffer Svae, Håvard Vad Petersson, norPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
den, Rasmus StjernePhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Christoffer Svae, Håvard Vad Petersson, norPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Arturs Gerhards, latPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Amos Mosaner, Andrea Pilzer, itaPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
sco, Scott Macleod, sui, Sven MichelPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Le Gruyère 2014Photo: ©WCF / FlanneryAllison2014
ger, Manuel Walter, Marc Muskatewitz, SebastianPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
SCO : Scott MacleodPhoto: ©WCF / Flannery Allison 2014
sco : Billy Morton, Scott MacleodPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
John Penny, latPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Christoffer Sundgren, Kristian Lindström,Photo: © WCF / Richard Gray 2014
Alexander Baumann, Anton Kalalb, Artur Razhabov,Photo: © WCF / Richard Gray 2014
ITA : Daniele Ferrazza, Joel RetornazPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
Arturs Gerhards, LATPhoto: ©WCF / FlanneryAllison2014
Alexey Stukalskiy, Anton Kalalb, rusPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
ger, Marc Muskatewitz, Sebastian SchweizerPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Amos Mosaner, Daniele Ferrazza, itaPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
Anton Kalalb, Artur Razhabov, ger, rusPhoto: © WCF / Richard Gray 2014
NORPhoto: ©WCF / Flannery Allison 2014

Share this page

More Information

Title Sponsor
Main Sponsor
Official Timekeeper
WCF Official Suppliers
Event Partners